Rejestracja

Podanie Twitter ID oznacza wyrażenie zgody na oznaczenie Cię w serwisie Twitter jako uczestnika PDF CEE 2019. Administratorem danych osobowych jest Fundacja ePaństwo z siedzibą w Zgorzale przy ul. Pliszki 2B/1 05-500 Mysiadło, Polska. Twoje dane będą przetwarzane w celu udostępnienia przez Fundację w serwisie Twitter informacji o Twoim uczestnictwie w PDF CEE 2019. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na końcu formularza.
Uwaga: poprawna rejestracja następuje dopiero po dokonaniu powyższej opłaty.
Wysłanie do Fundacji ePaństwo z siedzibą w Zgorzale, ul. Pliszki 2B/1 05-500 Mysiadło Polska danych osobowych w zakresie, w jakim ich podanie w formularzu jest opcjonalne oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie tych danych w celu wzbogacenia profilu uczestnika PDF CEE 2019 i/lub Festiwalu Technologii Obywatelskich dla Demokracji w Gdańsku (Polska) w dniach 4-6.04.2019 r. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja ePaństwo z siedzibą w Zgorzale przy ul. Pliszki 2B/1 05-500 Mysiadło, Polska. Dane osobowe podane przez Ciebie w formularzu będą przetwarzane w celu Twojego udziału w PDF CEE 2019 r. i/lub Festiwalu Technologii Obywatelskich dla Demokracji w Gdańsku (Polska), wzbogacenia Twojego profilu uczestnika oraz w celach statystycznych i sprawozdawczych. Pokaż więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych »
Podanie adresu email oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych w ramach newslettera od Fundacji ePaństwo. Administratorem danych osobowych jest Fundacja ePaństwo z siedzibą w Zgorzale przy ul. Pliszki 2B/1 05-500 Mysiadło. Twoje dane będą przetwarzane w celu wykonania zamówionej usługi oraz wysyłania treści marketingowych w formie newslettera, w tym poprzez profilowanie.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja ePaństwo z siedzibą w Zgorzale przy ul. Pliszki 2B/1 05-500 Mysiadło. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania newslettera. Pokaż więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych »